Tyto hole mají mnohostranné využití při kondičním fitness tréninku.
Používáním těchto holí při chůzi zapojujete do činnosti svaly horní části těla a tím při chůzi lépe procvičíte celé tělo.Lépe pak spalujete tuky a stoupá Vám nejen kondice, ale výrazně tím posílíte svůj srdcový sval a krevní oběh.

 

 

svaly_cz


Další instruktážní videa ZDE

 

BungyPump multifunkční trénink

Otázky a odpovědi – BungyPump FAQ

Otázka: Jak se BungyPump liší od tradičních hůlek?

BungyPump se pouze podobá tvarem, vše ostatní je velmi odlišné. BungyPump jsou multifunkční tréninkové hole, které můžou být použity pro mnohem více aktivit než jenom chůzi. Můžou být použity v interiéru i exteriéru, pro zahřívací cviky, zpevňovací a protahovací strečingové cvičení. BungyPump může pomoci při hubnutí, rehabilitaci, vytrvalosti a zvyšování fyzické kondice.

Otázka: Jaký BungyPump model by měl bych si vybral, Number One nebo energie?

Number One má 4 kg vestavěný v odpor, a je vhodný pro někoho, kdo je bude používat pro každodenní cvičení nebo pro rehabilitační účely. Druhý model Energy má 6kg vestavěný v odpor, a je vhodný pro někoho, kdo je více aktivní a chce náročnější cvičení.

Otázka: Kdy musím použít gumové nástavce nebo wolframovou špičkou?

Gumový nástavec je vhodné použít při chození po asfaltových cestách, nebo na jiných tvrdých površích. Wolframový hrot je vynikající pro použití na měkkých i tvrdých plochách, např. procházky v parku nebo v lese, stejně jako na ledovém nebo kluzkém povrchu.

Otázka: Může mi trénovaní s BungyPump pomoct zhubnout?

Při použití BungyPump dosáhnete až o 77% větší spotřebu kalorií v porovnání s běžnou chůzí, stejně jako je aktivováno 90% svalstva vašeho těla. Získáte multifunkční cvičení, které buduje sílu, vytrvalost, pružnost a zlepšuje celkovou kondici.

Otázka: Jak mohu nastavit délku BungyPump tréninkových holí?

Je to jednoduché! Za účelem přizpůsobení délky uchopte hůlky za střední část hřídele a otočte spodní části hřídele, dokud neucítíte, uvolnění. Nastavte požadovanou délku. Tak že otočte hůlku vzhůru nohama, nastavte výšku to na úrovni vaší hrudi nebo v podpaží.Ujistěte se, že vám výška vyhovuje. Zafixujte nastavenou polohu otočením spodní část hřídele. Tyto pokyny naleznete také na našem videu.

Otázka: Kde mohu uskladnit své BungyPump tréninkových hole, když je nebudu používat?

Když Tréninkové hole nepoužíváte uskladněte je uvnitř, kde jsou chráněny před deštěm a sněhem. .

Otázka: Mohu použít své BungyPump tréninkové hole na pláži, nebo jiném typu písečné plochy?

Tréninkové hole lze použít na trénink na pláži a na písčitých plochách, ale dbejte na to aby nebyly pokryta pískem, může to vést k poškození pístu, který vstupuje do vnitřku holí .

Otázka: Je dobré BungyPump tréninkové hole použít, když se jde na výlet?

Ano, oni jsou velmi dobré pro všechny typy túr a dají Vám více z cvičení.

Otázka: měl jsem operaci, mohu použít tréninkové hole?

Ano, tréninkové hole jsou často používají na rehabilitační účely. Pomáhají vybudovat svaly a posílení těla. Prosím, poraďte se se svým fyzioterapeutem a ujistěte se, že se Váš stav po operaci je dost dobrý aby jste mohli znovu začít s fyzickou aktivitou a cvičením

Otázka: Co mám dělat, když se gumové nástavce nebo wolframové špičky opotřebují?

Máme náhradní díly, jak gumové nástavce tak wolframové špičky, zeptejte se v našem v našem webovém obchodě.

Otázka: Moje BungyPump tréninkové hole jsou poškozené / rozbité, co mám dělat?

Máte-li jakékoli problémy s tréninkovými hůlkami kontaktujte nás, ať už e-mailem nebo telefonicky. Pomůžeme Vám nejlepším způsobem vyřešit Váš problém.

Zavolejte nám na Tel.:+420 245501037  , nebo nám napište na: info@bungypump.cz


Comments are closed.