Přijeďte si Švédské BungyPump „walking“ hole vyzkoušet k nám na Prahu 9.

Uvidíte, že nebudete litovat. Osobně jsem si je zamiloval hned po prvním použití a “už je nedám z ruky“.
Této žhavé novince na našem trhu už podlehly masy lidí na severu Evropy! Švédské BungyPump „walking“ hole Vám předvedeme, zaškolíme Vás a zapůjčíme Vám hole zdarma (proti vratné záloze). Můžete samozřejmě také využít služeb našich instruktorů a zúčastnit se některé z níže uvedených lekcí.

A to vše celý březen a duben 2013 ZDARMA !

Jen je nutné se předem telefonicky objednat:

  • individuální walking – 777 807 545

  • walking s instruktorem – 602 840 905

Walking s instruktorem se koná vždy v úterý 18-19hod a sobotu 9.30-10-30hod.

U nás je prostředí, které potěší každého milovníka zdravé chůze „walkingu“ a přírody. Prostředí přímo vybízející k aktivnímu odpočinku – rybníky, lesní a polní cesty, ale i kouzelná atmosféra nedalekého zámeckého areálu.

Doporučujeme okruh v délce 3 km. Projdete se hezkým lesem kolem Miranových Dubů, které byly vysazeny v roce 1775, dále kolem Ctěnického rybníku a volně přístupného nádherného areálu Ctěnického zámku s konírnou a přilehlým parkem.
Při testování těchto Švédských BungyPump „walking“ holí velice rychle zjistíte, že držíte v ruce něco, co Vás bude bavit mnohem více než obyčejné hole. Také zjistíte, že při používaní těchto holí začnete cítit, jak Vám začínají pracovat Vaše zádové svaly a téměř celá horní polovina těla. Prostě příjemný a intenzivní trénink celého těla, přičemž intenzivitu si řídíte Vy sami.

Cestou potkáte tyto Miranovy duby. Duby byly vysazeny v roce 1775 na památku Josefa Mirana, který vedl selské povstání.
Jejich mohutnost vyniká zvláště v době vegetačního klidu, kdy mohutné stromy zřetelně vystupují nad okolní porost.

 

 

 

Při testování těchto  Švédských BungyPump „walking“ holí velice rychle zjistíte že  držíte v ruce něco co Vás bude bavit mnohem více  než  obyčejné hole. Taky zjistíte že začnete při používaní těchto holí  cítit že Vám začali pracovat Vaše zádové svaly a téměř celá horní polovina těla…

 

 

Cestou narazíte na tyto duby, byly vysazeny v roce 1775 na památku Josefa Mirana, který vedl selské povstání. Jejich mohutnost vynikná zvláště v době vegetačního klidu, kdy mohutné stormy zřetelně vystupují nad okolní porost

 

Comments are closed.