bungypump_cmyk_72dpiHubnutí

Přínos BungyPump byl také uznán pro ty, jejichž cílem je zhubnout. Zvýšené spalování kalorií s BungyPump vedlo k několika celonárodně vysílaným soutěžím jejich cílem bylo zhubnut, např. „Švédská Biggest Loser“.

Rehabilitace

Jednou z unikátních vlastností BungyPump jsou dobře zdokumentované výhody které jsou zapojeny do rehabilitačních programů. Vestavěná suspenze nabízí měkké a jemné cvičení při aktivaci široké škály svalových skupin na zadní a horní části těla. BungyPump je doporučen a používán fyzioterapeuty a dalšími zdravotnickými odborníky, který byl velmi důležitý pro úspěch a rozšíření BungyPump na Švédském trhu.

Pravidelné cvičení

Největší segment trhu patří těm lidem všech věkových kategorií a ze všech oblastí života, kteří jsou aktivní v nějakém druhu pravidelné fitness aktivity. Přínosy zvýšené aktivace horních svalových skupin při chůzi prospívá všem zájemcům jednoduchého a pravidelného cvičení.

Potenciální zájemci o posilování

BungyPump nejen prospívá těm který se aktivně podílejí na pravidelné fyzické aktivitě, ale ukázal se být velmi atraktivní pro ty lidi, kteří cítí potřebu vykonávat pohybovou aktivitu, ale nejsou motivováni vstoupit do posilovny, nebo je pro ně obtížné začít z nějakým fitness programem. Trénink s BungyPump je vnímána jako „zábava“ nabízí efektivní výkon při nízkých nákladech v relativně krátkém čase. BungyPump, jako takový snadno motivuje a týká se všech lidí, kterých měli o tradiční cvičení a trénink malý zájem.

Starší lidé

Měkké a jemné cvičení, které poskytuje vestavěná suspenze má velkou přitažlivost pro starší lidi, kteří chtějí pokračovat v pravidelné fyzické aktivitě. Skutečnost, že celá řada svalových skupin v zadní a horní části těla se aktivují při této chůzi nabízí velmi efektivní způsob, jak zachovat určitou úroveň fyzické zdatnosti a pohody i ve vyšším věku.

Firemní / zdravotní péče

BungyPump je velmi oblíbený u oddělení lidských zdrojů společností, sportovních sdružení a dalších organizací, protože jsi stále více a více uvědomují důležitost pravidelného cvičení pro dobré zdraví blaho a svých pracovníků a členů.

 

Elitní Atleti

Skutečnost, že BungyPump bylo přijato předními sportovními a fitness osobnostmi ve Švédsku byla velmi důležitá pro úspěch na Švédském trhu. Prostřednictvím potvrzení od vrcholových sportovců, kteří používají BungyPump jako vynikající doplněk k jejich tréninkovým aktivitám jsme zaznamenali rozšíření a přijetí BungyPump jako seriózního tréninkového doplňku.

Chodci

Mnoho lidí si oblíbilo chůzi jako jednoduchý relaxační a cvičební prostředek. BungyPump se stali velmi populární jako doplněk k této aktivitě, a to nejenom z důvodu jakým způsobem vestavěné odpružení eliminuje nárazy do horní části těla ale navíc nabízí mnohem účinnější trénink a tak se stává velmi přirozeným doplňkem pěšího pohybu. Kromě toho, velké množství lidí, kteří začali chodit se standardními severskými hůlkami nyní začali jako cvičební doplněk používat BungyPump.

 

Comments are closed.